poniedziałek, 09 listopada 2009
Paszteciki z ciasta francuskiego z kapustą kiszoną
W pracy podsłuchałam ciekawą rozmowę o bigosie. Sednem jej była rola kapusty kiszonej w jesiennym menu. Zamarzyłam o posiłku z tym specjałem. Nie chciałam, by skończyło się na kotlecie z kapustą (choć i tak też było, bo w końcu kilogram kapusty to spora ilość jak na jeden posiłek ;). A że było już dosyć późno, wymyśliłam coś prostego, smacznego, szybkiego do realizacji.
piątek, 30 października 2009
Kurczak z brokułami
Miałam kiepski tydzień. Wyniki badań nie takie, jakich oczekiwałam, w pracy szefostwo o byle co się czepia, a jak człowiek próbuje się wykazać, kwituje to tylko wzruszeniem ramion. No i pogoda nie ta - nawet psu za bardzo po dworzu nie chce się chodzić. Jak więc w takich przygnębiających warunkach zrobić coś twórczego, zachwycającego i zniewalajacego. No ponoć nie da się. Ponoć...
niedziela, 25 października 2009
Decyzja

Noszę się od dawna z decyzję, by zrobić coś kreatywnego. Oczywiście, na tyle ile potrafię. A gotowanie to rzecz, która wychodzi mi najlepiej.

Wiem, blogów o tej tematyce są już tysiące. Wiele z nich zdobyła taką popularność, której ja cząstki nie uzyskam. Nie o to jednak chodzi.

Robię to, by poczuc, że ja też potrafię gotowac i nie sa to tylko opinie mego bezkrytycznego męża. By poduczyć się sztuki fotografii, bo dotąd korzystałam jedynie z opcji "auto". No i najważniejsze - uporządkowac przepisy. Probowałam juz segregatorów, zeszytów, myślałam o programach z wbudowanymi bazami danych, ale chyba blog będzie najlepszym do takiej operacji rozwiązaniem. Także dlatego, że przepisy będą mogły być wykorzytane przez innych. Postaram się w tym tygodniu umiescić pierwszy, właściwy wpis. Mam nadzieję, że będzie smakowity :)

ps. Nazwę blogu zaczerpnęłam z piosenki zespołu Coldplay.

12:54, karolah19
Link Dodaj komentarz »
1 ... 6 , 7
 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... PustaMiska - akcja charytatywna

Durszlak.pl